Hizmetler


22 Mağaza 86 Ofis


22 Mağaza ve 86 Ofisi bulunan Platin Tower İş Merkezi, Ankara'nın önemli konumlarından Eskişehir Yolu üzerinde bulunmaktadır. 

 

7/24 Güvenlik


7 gün 24 saat güvenlik personelleriyle, 98 adet farklı bölgede konumlandırılmış kamera ve diğer güvenlik sistemleri ile takip edilerek güvenilirlik sağlanmaktadır. 

 

Merkezi Yangın Algılama


İş merkezinin herhangi bir bağımsız bölümünde/bölmesinde yangın durumunda adres ihbarı verebilecek merkezi yangın adresleme algılama sistemi mevcut olup 24 saat takibi yapılmaktadır.

 

Kesintisiz Güç


Olası Elektrik kesintisi olması durumunda 5-7 saniyede devreye girecek şekilde ve tüm iş merkezinin her türlü günlük ihtiyaçlarını (merkezi soğutma sistemleri hariç) karşılayacak kapasitede 5 Adet jeneratör mevcuttur.

 

Kapalı Otopark


Araçların kapalı Garaj giriş ve çıkışında bulanan güvenlik bariyerleri plaka tanıma sistemi ile açılıp kapanmaktadır.

 

Diğer Hizmetler


İş merkezinden günün 6 günü 4 personel ile mesai saatlerin içerisinde temizlik hizmeti sunulmaktadır. Merkezi Isıtma & Soğutma, merkezi uydu sistemi, 3 adet personel asansörü, 1 adet yangın asansörü bulunmaktadır. 

 

Elektronik Kartlı Geçiş sistemi


Güvenlik ön planda tutularak İş merkezinin kapalı garaj katlarına ve kule kısmında bulunan ofis katlarına personel/ziyaretçiler Acces Elektronik kartla (kontrollü) geçiş yapabilmektedir.